WHYPLEASETELLME
WHYPLEASETELLME WHYPLEASETELLME
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

hepl...
I will mark as brainliest​

heplI will mark as brainliest class=

Respuesta :

ahmedra2574 ahmedra2574
  • 02-10-2020

Answer:

a) -9, -5, 2, 3

b) 1.66, 0,33, -1.55, -3.25

c) -4.01, -3.35, 0.35, 0.81

Step-by-step explanation:

Answer Link
jaydenevanwood
jaydenevanwood jaydenevanwood
  • 02-10-2020

Answer:

a) -5, -9, 2, 3

b)1.66, 0.33, -1.55, -3.25

c)-4.01, -3.35, 0.35, 0.81

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A. which is the better value a 12 ounce jar of honey for $2.25 or an 18 ounce jar of honey for $3.24? b. the supermarket displays the unit price for the 12 oun
A person has three times as many nickels as quarters. of the total face value of these coins is $3.20, how many of each type of coin does this person have
are gender relations and power structures the same among mortals as they are among gods? what exceptions are there to the rules
Which molecule has a dipole moment of 0 d?
What is the correct name of the compound that is incorrectly named 1-chloro-3-pentyne?
15-8. mixed number fractious
How many vice presidents has the united states had?
A physically active life typically begins in A. the comfort of an indoor fitness facility. B. childhood. C. adulthood. D. a wellness practitioner
With is the value of eight
What are two non metals in tooth enamel ?