Seudónimo Seudónimo
  • 02-03-2017
  • Mathematics
contestada

Gary made three times as many baskets as Anil during basketball practice. Right this ratio into two different ways.

Respuesta :

heyhoIneedHelp heyhoIneedHelp
  • 02-03-2017
so how much is Anil's baskets though 
Answer Link

Otras preguntas

What does the "P" in TRACEM-P stand for? Select one: Potential Particle Psychological Post-Traumatic Stress Disorder (PTSD)
Could you please show the working of 216 divided by 2?
What happens at a subduction zone?
How to write a research paper on registered nurses
what metal did ancient greeks discover which changed history
using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 granola bars and 9 bottles of water. $7.14 for 6 granola bars $8.
what is the value of m in the equation 38(m−29)=434 ?
How do I say "I took a nap" in Spanish??
what event takes place during metaphase one
where did tigwa live in