valley31 valley31
  • 02-05-2019
  • Mathematics
contestada

What is the Toyota cost of 2 items at $1.26 each and 3 items at $0.49 each plus a total tax of $0.24

Respuesta :

rickyjr1117 rickyjr1117
  • 02-05-2019

Answer:$4.23

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Calculate the speed of a bowling ball that travels 6 meter(s) in 5 second(s). The speed is _______ m/s. (Answer to two decimal places.)
Which of these contains large amounts of nutrients? O parent material O bedrock O topsoil O sand
Active or passive? The article was published on May 15, 2000.
An advantage of using natural gas, rather than oil, as a fuel is that natural gas is:.
identify two reasons why the founding fathers wanted to create a new constitution
The removal of both the left and right hippocampus will ultimately result in:_____. a. the inability to form non-declarative memories. b. the inability to rec
Helpppp please I need to turn it in tomorrow at 8:45 am
Which meaning of asset most closely matches its meaning in the following excerpt? No, wait. One other thing. Those were all the things he had, but he also had h
What effect on humans did the ban on fishing for salmon have? Explain.
The becomes the seed, while the ovary becomes the fruit, after fertilization.