brittrobinson222
brittrobinson222 brittrobinson222
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Plzzzz help!! If you can thank you so much!

Plzzzz help If you can thank you so much class=

Respuesta :

zacherod
zacherod zacherod
  • 02-05-2020

Answer:

233.5

Step-by-step explanation

Answer Link

Otras preguntas

someone help, this is trig, i have to do SOHCAHTOA here, i think this question is for sin but im not sure how to do it
la democracia fue un sistema político que apareció en la polis de Atenas​
Factor the expression v² - v - 20 into TWO binomials.
A package of 5 pairs of insulated gloves costs $44.95. What is the unit price of the pairs of gloves
Mythology what is the creation myth
For the graph whose function is shown, find f(0).
Kylie was out at a restaurant for dinner when the bill came. She wanted to leave a tip of 32%. What number should she multiply the cost of the meal by to find t
how much is heme and non heme iron absorbed daily?
Question number 5 please. I wrote it down if you can't see the whole question from the photos. 5. Figure 3.33 shows the Millau viaduct in south-western France.
If the weight of a package is multiplied by 5/6 the result is 10 lbs. Find the weight of the package. 1) 8.3 2) 50 3) 60 4) 12