cityababynatanah
cityababynatanah cityababynatanah
  • 11-09-2016
  • Mathematics
contestada

unit rate for 4 boxes for $6

Respuesta :

nobillionaireNobley
nobillionaireNobley nobillionaireNobley
  • 13-09-2016
Unit rate = $6/4 = $1.5 per box
Answer Link

Otras preguntas

What type of angle is shown below? O acute O obtuse Oright O straight
compare two linear relationships below. All of the following are true except
The groups on the periodic table of elements, indicate what of the atom?
Explain how these Factors Contributed to Industrialization?
HELPPPPPPPW PLSSSSBRBEHD
PLEASEEE HELP PLEASE
PLS HELP What is the value of (3-5) *(2) - 16+ 2? 040 0-16 O 24 O 56 Pls help quickly
Which of these statements are true? Select all that apply. The AH+ for Br2() is 0 kJ/mol. The AH; for Hel) is 0 kJ/mol. The AH+ for Hg() is 0 kJ/mol. The AHp fo
hacks for a 4.00 gpa https://youtu.be/d5bbqKYu51w
I need the equation