dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the simplest form of 2√3/√6 Answer is A On edgu
Need help with this
To alter just one character in a StringBuilder, you can use the ____ method, which allows you to change a character at a specified position within a StringBuild
A 55.6-kg skateboarder starts out with a speed of 2.44 m/s. He does 80.4 J of work on himself by pushing with his feet against the ground. In addition, friction
if f(x)=2x+1 and g(x)=c^2-7, find (f•g)(x)
When a focus group deals with a potentially sensitive topic, which of the following statements about providing confidentiality to focus group participants is co
Which one of the following numbers is an irrational number? A. 8.234234… B. 123⁄455 C. 3.131131113… D. 5.364
Which of the following helped give rise of the Nubian civilization? A. Seasonal flooding of the Tigris and Euphrates Rivers B. Development of a canal system alo
Using the diagram as marked, find the lengthof HE if GE is the perpendicular bisector of HF.HE = ??HELP PLEASE!!
2. Provide an appropriate response. Find f"(x) for f(x) = 4x - 6. A. f''(x) = 4 B. f''(x)=4/x C. f''(x)=4x^3 - 6x^2 D.f''(x) = 0