aishann07 aishann07
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

I need held please help in

I need held please help in class=

Respuesta :

Footballwrcb Footballwrcb
  • 01-12-2020
(2,4) is the correct answer
Answer Link

Otras preguntas

I need help with this
Describe Galveston before the hurricane hit
The perimeter of the triangle below is 54 units. Find the length of side AB. Write your answer without variables. A 5z 4z + 3 C z+1 B AB =
A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?
Question is uploaded
What is the purpose of the letter? Support your answer with evidence from the text of an Indian father’s plea
Find the measure of angle x. Round your answer to the nearest hundredth. (please type the numerical answer only) A right triangle is shown with one leg measurin
A 9-pound bag of cornmeal costs $80.64. What is the price per ounce?
The labeling on this package of oatmeal shows that 32 ounces = 907 grams 10 ounces =?
make x the subject of the formula y = b/ax