nate4ktrey
nate4ktrey nate4ktrey
  • 01-01-2021
  • Mathematics
contestada

A 2-meter roll of fabric costs $1.36. What is the unit price?

Respuesta :

renaudst74
renaudst74 renaudst74
  • 01-01-2021

Answer:1.3600

Step-by-step explanation:

the website said so

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00