malachismith14
malachismith14 malachismith14
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

what is $5.36 for 20 oz.

Respuesta :

jakaylathompson22
jakaylathompson22 jakaylathompson22
  • 02-02-2021

Answer:

5.36/20

0.268 dollars per oz

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The towns of sawyer and thatcher each have a labor force of 1200 people. in sawyer, 200 people were unemployed for the entire year, while the rest of the labor
When might adding an additional employee be bad for a small business?
As the network administrator for a growing isp, you want to make efficient use of your network addresses. one of the network addresses iana assigned to you is a
describe the building projects that made constantinople the center of power
A recipe called for the ratio of surger to flour to be 10: 3 if you used 70 ounce of sugar how many ounces of flour would you need to use ?
Which of the following is an example of a rotating body? A rocket lifting off, a box sliding down a ramp, a wheel on a moving wagon, a spring moving up and down
Which quotation from "Little Red Riding Hood” explains the theme? "As long as I live, I will never by myself leave the path, to run into the wood, when my moth
one of the well known leaders of the anti federalist was
PLEASE HELP ASAP!!! Will mark brainliest.
The idea that Earth’s lithosphere is divided into large, moving sections is called the _____. biosphere theory global positioning theory nebular theory