maygrace514
maygrace514 maygrace514
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

NEED THE ANSWERS NOWWWW!!!!!!!!!!!!! Please do the table and the questions

NEED THE ANSWERS NOWWWW Please do the table and the questions class=

Respuesta :

jawhuss
jawhuss jawhuss
  • 03-02-2021
I’m not sure but For the table:
Monday- about $32
Wednesday- $45.75
Thursday- about $77.8
Saturday- about $57.19

#1: 23 hours and 15 mins

#2: about $212.74
Answer Link
frankiemartinez10
frankiemartinez10 frankiemartinez10
  • 22-04-2021

Answer: learn math bro stop being lazy

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Order from least to greatest 3.3, pie, 10/3, 11/4
How is the conflict between Bilbo and the dwarves resolved? a. The dwarves trust Bilbo and look to him for leadership. b. The dwarves give Bilbo a share of th
Which shows the expression below simplified? 0.00081 ÷ (9 × 10^-4) -0.9 × 10^-1 9 × 10^-2 9 × 10^0 9 × 10^-1
Why are the Appalachian mountains smooth and rounded
Which reaction is exothermic?
Why is the person holding the cross standing over the Bible? The person is a former religious leader. The person is against religious freedom. The cartoon is a
the number of blocks had 9 in the ones place. The number in the hundreds place is one more than the numbers in the tens place. Those two numbers equal 11. How m
unit rate $7.95 for 5 pounds
is 7.0 greater than 7.03
the invisible line at 0 degrees latitude is called