nalahhh nalahhh
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

PLS I NEED HELPPPPPPPPPP

PLS I NEED HELPPPPPPPPPP class=

Respuesta :

carlkornmann
carlkornmann carlkornmann
  • 04-02-2021

Answer:

below

Step-by-step explanation:

1. 1 over 8

2. 4 over 1

Answer Link

Otras preguntas

(reply if you know the answer or get reported) How many atoms are there in 5 grams of silicon? ​
Evaluate the following if x = 2, y= 3, and z = 10. xyz =​
1. The Nuremberg laws are best described as
Describe the achievements of Sejong that led him to be called one of the greatest Yi kings​
In a closed economy, saving and investment must be equal, but this is not the case in an open economy. In the following problem, you will explore how saving and
(Middle school math) Work is attached. Please help 25 points. These questions are together btw!!
how do i use possessive pronoun
A 2-gallon bucket of paint costs $53.44. What is the price per cup?
i accidentally gave the wrong person the brainliest is there any way i can undo this
If you play video games, please answer these questions it’s for a survey for my game development class!! Why do you play video games? What types of games do you