Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

information about tigers
How do you find the length of a circle in geometry?
what are at least 5 general PowerPoint guidelines that's you find useful and provide an example of how you would use each in real life setting
The widths of two similar rectangles are 16 cm and 14 cm. What is the ratio of their perimeters? Of their areas? a. 8:7 and 64:49 b. 9:8 and 64:49 c. 8 and 81-
What is social Darwinism and how was it tied to imperialism?
which geographic feature most aided england during the industrial revolution?
how do you multiply and divide equations?
Why does more solar energy reach the equatorial regions than the polar regions?
luisa has 183 pennies. hert dad gives her 128 more write a number sentence to show many pennies luisa has now
A microscope is set so it makes an object appear 4 x 10`2 times larger than its actual size. A virus has a diameter of of 2 x 10`-7 meter. how large will the di