haleyrayn1 haleyrayn1
  • 02-07-2021
  • Mathematics
contestada

I really don’t understand graphs

I really dont understand graphs class=

Respuesta :

camachoxvictoria
camachoxvictoria camachoxvictoria
  • 02-07-2021
the answer would be A
Answer Link

Otras preguntas

I WILL NAME YOU THE BAINLIEST PLEASE ANSWER FAST Express each rate as a unit rate. a. 32 teams in 4 divisions b. $2.70 for 15 ounce
It takes Evan 6 3/4 hours to mow 3 lawns .It takes him 2 1/3 hours to mow
NEED HELP ON MATH HOMEWORK QUESTION, NEED HELP!!!
Help~...it's "Science". ^W^ I NEED THIS FOR TODAT :) Which of the following correctly compares UV rays and infrared waves? A. Infrared waves have higher energy
Here you will find people cutting down trees for lumber and using the cleared land for farming. A desert O. O B. Sahel a C. savanna C D. tropical rainforest
4. When the American Revolution ended in 1781, the states were out of money. Who could they ask for money? (7 Points) *
Equation R: y = -2x + 10 Equation S: y = 3x - 20 What is the solution ( , )
Estimate the difference. 9 1/2 - 1 6/7 8 1/2 8 7 7 1/2
IS THIS A FUNCTION ? YES OR NO ???? ILL GIVE 40 POINTS DONT LIE !!
Describe the characteristics of plants grown in desert or arid climates.