Seudónimo Seudónimo
  • 01-02-2017
  • Mathematics
contestada

Can you help me on problem number 16.

Can you help me on problem number 16 class=

Respuesta :

paipai5
paipai5 paipai5
  • 01-02-2017
You can divide it and see what you get for it
Answer Link
chan13 chan13
  • 01-02-2017
2,552or 960 not sure.
Answer Link

Otras preguntas

12. The distance from the point p(3,4) to the line L with equation: 3x + 4y = 5 is A. 6 units B. 7units C. 4 units D. 5 units of the​
Match the input and outputs for the relation equation image indicator The task is to match the lettered items with the correct numbered items. Appearing below i
Sam can read k pages in 20 minutes. In terms of k, how many minutes does it take Sam to read 1 page?
Planning is an essential skill that will help you succeed in both short and long-term endeavors. Once you complete this course, how do you plan to use arid inco
Using the LIFO method and the information in this image, what is the Cost of Units on Hand and Cost of Goods Sold during this period?
Aria is taking an anatomy class and is trying to remember the names of the bones of the skull, specifically the cranial bones. She decides to remember the six b
Free P0ints! Happy New Year! Just type something to redeem 50 points!
2. The grocery store charges $10.35 for 5 bags of oranges. If someone bought 9 bags of oranges, how much would it cost them?
PLEASE HELP EZ POINTS Chromosomes are _____________ during interphase ____________ mitosis begins
2. The grocery store charges $10.35 for 5 bags of oranges. If someone bought 9 bags of oranges, how much would it cost them?