Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

please help solve will give brainliest for correct answer​
What was the result of the Protestant Reformation? A the organization of the Crusades B the beginning of the Reconquista in Spain O С the strengthening of the p
Can someone please help me with this? whoever 2 people answers first get brainless or whatever its is called Which of the following statements best describes th
please help asappp tysmmmm
PLEASEE HELP WILL GIVE BRAINLIEST
9. How much larger is the bottlenose dolphin's range of hearing than the rabbit's? _______________________
Changes to the structure of a new protein (i.e., removal of some amino acids, folding of the protein, adding carbohydrates, etc.) are known as ______.
What are disadvantages of the model of human homeostasis used in the gizmo.
In a supply chain, _____ involve the transformation, movement, and storage of supplies and raw materials.
Which trigonometric ratios are correct for triangle DEF? Select three options sin(E) = 24/25 cos(D) = 7/25 tan(E) = 24/7 sin(D) = 7/25 tan(E) = 7/24 cos(E) = 24