HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

The point where the two axes intersect (0,0).
Who was Samuel F.B. Morse?
IDEAS FOR RECONSTRUCTION, explain why they are good ideas?
what is the dot in i called?
Ratio of the change in an amount to the original amount expressed as a percent. Dependent variable Percent of change Percent of decrease Percent of increase
This song was popular with American troops during the Revolutionary War. Here is a part of its famous refrain: “Stuck a feather in his cap, and called it macar
What historical event do Americans celebrate on the Fourth of July? 1.Official signing of the Declaration of Independence 2.George Washington's birthday 3.The f
The heads of which presidents are carved into Mount Rushmore?
Which two U.S. presidents were impeached?
What will be the next digit in the sentence 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34?Please show me your way of thinking :)